SYGIC – offline android navigace zdarma (Vodafone)

Na trhu není příliš offline navigací, které by se dalo pořídit na Android zdarma nebo za hodně nízkou cenu. Důvodem jsou pravděpodobně licencované mapové podklady. Kromě google navigace, která používá kvalitní mapy, ale offline je jen částečně (podklady), existují za dobrou cenu (zdarma) ještě komunitní navigace waze a andnav2. Obě tyto navigace ovšem využívají mapové podklady tvořené přímo uživateli (u waze je to speciální formát, u andnav openstreetmaps). Pokud potřebujete opravdu kvalitní navigaci (bez nutnosti být online), využijte časově omezené (do 2.12.) akce Vodafone. V rámci ní je možné získat navigaci SYGIC zdarma do konce roku a potom za poplatek 35 Kč měsíčně.

Velikonoční ošatka

Vodafone si pro vánoční dárky připravil aplikaci Velikonoční ošatka, v které můžete každý den (až do Vánoc) objevit tip na aplikaci, zajimavou slevu, anebo placenou aplikaci zdarma. Placené aplikace se většinou nabízí od pátku do neděle. Podmínkou pro získání velikonočně ošatkového bonusu je být připojen přes Vodafone (což je od pátku do neděle zdarma).

 

Je zdarma opravdu zdarma?

Je a není. Zdarma je aplikace (resp. licence na mapové podklady pro Evropu) do konce roku. Potom je třeba zvolit jednu ze dvou možností:

  • mapy Evropy: 35 Kč/měsíčně
  • mapy Evropy s aktuálními dopravními informacemi v ČR: 55 Kč/měsíčně

Částka bude fakturována pomocí premium SMS nebo z kreditů Vodafone galerie.

Podmínky akce jsou na stránkách Vodafone.

 

 Postup instalace

Aplikaci stáhněte přes Velikonoční ošatku a datové připojení Vodafone (instalační apk má asi 4 MB).

Aplikaci poté nainstalujte (povolte zdroje mimo android market, vypněte mobilní datové připojení a zapněte Wifi, budou se stahovat další data).

Sygic vás provede instalací… zvláštním krokem je pouze aktivace pomocí odeslané SMS.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Switch to our mobile site

TOPlist