Český Google Voice Search ke stažení

Google ohlásil na dnešek vydání české verze Voice Search pro Android. Je poledne a na Android Marketu stále není nová verze ke stažení. Jestli si chcete Voice Search vyzkoušet už nyní, můžete stahovat instalační soubor tady u nás:

Google Voice Search 2.1

Soubor VoiceSearch_2.1.apk je třeba nahrát do Android telefonu a po odpojení kabelu spustit. Před spuštěním aktualizované aplikace ještě restartovat telefon.

Dále je nutné po spuštění Voice Search zadat v nastavení vstupní jazyk čeština – dole (ne výchozí nastavení – čeština).

Google Voice Search je aplikace, která v chytrých telefonech (Android nebo iPhone) nahrazuje klávesové či dotykové ovládání hlasovými příkazy. Jde zkrátka o ovládání některých funkcí telefonu hlasem. Tyto funkce jsou: Prohledávání telefonu – adresáře, webu, hledání na mapě.

You can leave a response, or trackback from your own site.

26 Responses to “Český Google Voice Search ke stažení”

 1. galfar napsal:

  Taky lze pomoci teto sluzby diktovat jakykoliv text (sms nebo poznamky atd.)

 2. bs-harou napsal:

  Existují nějaké české alternativy pro hlasové příkazy jako call nebo navigate?

 3. MáV napsal:

  České příkazy jako volat nebo psát zprávu v Google Voice Search ještě nejsou a pokud používáte pro diktování češtinu tak nefungují ani ty původní anglické příkazy.

 4. BS-Harou napsal:

  ještě? tz. je nějaká informace o tom, že by si plánovali?

 5. MáV napsal:

  Aktualizace českého Voice search budou, ale neřekli kdy..

 6. Kim William napsal:

  ještě? tz. je nějaká informace o tom, že by si plánovali?

 7. Michalek napsal:

  Jaktože se o takové aplikaci dozvýdám až teď?? Přitom na podobnou aplikaci jsem čekal už dlouho..

 8. Lepo napsal:

  A přitom tahle aplikace už existuje hodne dlouho :D jenom ze začátku byla jenom anglická a myslím nemecká :D Lepší pozdě, než nikdy

 9. repo_man napsal:

  Bude mi tahle aplikace fungovat, když mám telefon Sony Ericsson Xperia X8? Moc rád bych si jí vyzkoušel, ale telefon s androidem mám teprv 2 týdny a některým věcěm ještě moc nerozumim.

 10. endrofin napsal:

  jestli máš na telefone 2,1 android, nebo lepší verzi, tak ti jistě bude fungovat. Ale co tak třeba vyzkoušet? ale já nevím, jestli už na x8 vydali 2,1 upgrade. Skus :D

 11. MáV napsal:

  @repo_man Ano, na Xperii X8 je Android 2.1 již uvolněný. Aktualizaci Androidu na Xperii ale nejde udělat wifi připojením. Je potřeba nainstalovat na počítač přiložený software Sony Ericsson PC Companion. Připojit telefon kabelem a v programu zvolit aktualizaci systému.

  Pozor, je tam potřeba nejdřív udělat kompletní zálohu dat a aplikací. Vše se totiž při nahrání nové verze vymaže do továrního nastavení. Potom to můžete obnovit ze zálohy.

 12. janka napsal:

  a vy máte skúsenosti s tým google voice search? je to rýchlejší ako staršia verzia?

 13. repo_man napsal:

  Stáhnul jsem si upgrade 2.1. Díky za radu ohledně zálohování. Jinak bych na to určitě nemyslel. Stáhnul jsem si už i Google Voice Search a funguje to moc dobře, nemám s tím žádné problémy. Díky takovým šikovným aplikacím mám rád svůj Sony Ericsson ze dne na den víc a víc.

 14. Gonsales napsal:

  je to rýchlejší, najmä ked užívaš 3G alebo EDGE. Ja som videla skvelé video o tom ako to funguje, ked niekto má obavy, nech to pozrie tiež :P

 15. higuain napsal:

  Docela dobře udělaná reklama. Marii Šarapovovou mám moc rád, a nejen kvůli tomu že vypadá dobře :P

 16. pingvin napsal:

  ona je mojou najobľúbenejšou tenistkou! vo filme je veľmi šikovná, rýchlo splní svoje úlohy, ale ten chudý stredný muž…:)))

 17. iceice napsal:

  podľa mňa je príliš šikovná. nemala by tak trafiť toho chlapa, mne to bolelo! :D

 18. Fiona napsal:

  stiahla som, je naozaj taká rýchla ako u Sharapovej :)nesklamala som sa, je celkom fajn, no na ulici to zatial zanedbám, bolo by to čudné :P

 19. retro napsal:

  já jsem dnes ráno viděl jak někdo mluví s telefonem – a to netelefonoval- ale dával mu instrukce. Pravděpodobně to byla tahle aplikace – google voice search. A vůbec to nebylo zvláštní. Právě naopak, hrozně jsem mu začal závidět. proto jsem začal hledat na internetu program, nebo něco, co asi použilo…a našel jsem tuhle stránku… jsem ale trochu sklamán, protože já mám windows phone… :(((( přesto ale je to perfektní nápad..

 20. april napsal:

  podľa môjho názoru to nie je čudné, ja to kľudne používam aj na ulici a nehanbím sa za to. prečo by som sa mala? ved ked ľudia telefonujú so slúchadlom, tiež tak vyzerá, ako keby rozprávali len pre seba…

 21. setler napsal:

  nazdar všichni. nevíte o nějaký verzi tohto programu pro neandroidové telefony? to vůbec není fair,že v Google udělají tak skvělý program a můžou ho používat jenom ty, kterí mají androidové mobily a to ještě s 2,1 updatem.

 22. Robotka napsal:

  Život je taký :P
  dobre som sa rozhodla, ked som kúplia mobil s androidom :) už to viem stooo percentne :)

 23. huber napsal:

  Androidy jsou dnes proto tak oblíbené, protože mají mnohem víc dostupných aplikací, než má například windows phone. A symbian už mizí. ani nevím, kdy jsem naposledy viděl mobil se symbianem. všude vidím jenom androidy nebo win phone. tohle je budoucnost. To jistě můžeme říct, že androidu se to povedlo. Nyní vyrábí OS i pro tablety, a televize.
  jo a to ohledem google voice search jenom tolik, že už všechny novější telefony mají alespoň android 2.1, takže to vlastně všichni android maniaci mohou používat

 24. Robotka napsal:

  Čo som ešte našla? No čooo? program swot. po inštaláciu tohot programu je možné nielen vyhladávač ale aj písanie smsiek s hlasom. yuppi. :) ked dovtedy som vedela len 100 percentne, tak teraz už 1000 :P XD

 25. resultados napsal:

  resultados…

  [...]Google voice search česky | ZavolámeSi.cz[...]…

 26. bydgoszcz napsal:

  Hello there, I found your blog by way of Google even as searching for a related topic, your site got here up, it seems great. I have bookmarked to my favourites|added to my bookmarks.

Leave a Reply

Switch to our mobile site

TOPlist